• Welcome to Professional Consulting Agency

About Us

Consulting Agency for every Business

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  • Immigration consultant, Information technology consulting
  • Consultant pharmacist Creative consultant
  • Employment consultant Environmental consultant
  • Independent contractor, Permatemp
img
Beklenmedik virüslere karşı koruma
Spamlardan bıktınız mı? ParaBOX ile spamlara son!
ParaBox da sizi güvende hissettirecek özellikler;

ParaBOX Internet Sunucu
PARABOX

ParaBOX, tüm Internet servislerini içeren bir Internet sunucudur. Bu sunucu üzerinde birden çok web sitesini yayınlayabilir. Bu alan adlarına elektronik posta (POP3,IMAP,POP3S,IMAPS)servisi, webmail servisi, anti-virüs servisi, anti-spam servisi, FTP servisi ve MySQL veritabanı servislerini verebilirsiniz. Web arayüzünden çekirdek sisteme erişmeksizin tüm alan adlarını ve kullanıcı hesaplarını yönetebilirsiniz.

E-Posta Sunucusu ile açık kaynak kodlu ürünlerle gelişmiştirilmiş üstün spam ve virus koruması desteği ile e-posta haberleşmenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ParaBOX ile sınırsız e-posta hesabına sahip olabilir, tüm alan adlarınızı da aynı sunucu üzerinde barındırabilirsiniz. web tabanlı e-posta hesap yönetimi sayesinde alan adlarınızı ve mail hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

ParaBOX, otomatik olarak Internet'den güncellenen anti spam yasak listeleri ve kendi kendine öğrenen spam tanıma sistemi ile spam lere karşı koruma sağlar. Internet'den otomatik güncellenen anti-virus veritabanı ile sizi en yeni viruslerden korur.

PHP, PYTHON, PERL dillerine bütünleşik destek veren ParaBOX Web sisteminde LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) plartform uygulamalarının tümü barındırlabilir. SSL desteği ile web sitenizde sunduğunuz kredi kartı, parola gibi bilgileri güvenli bir biçimde sunmanıza imkan verir.