• Welcome to Professional Consulting Agency

About Us

Consulting Agency for every Business

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  • Immigration consultant, Information technology consulting
  • Consultant pharmacist Creative consultant
  • Employment consultant Environmental consultant
  • Independent contractor, Permatemp
img
Para Bilgi Teknolojileri ekibi olarak, yola çıktığımız ilk günden itibaren en üst verimlilikle çalışmalarımızı sürdürerek sizlerin memnuniyeti için hizmet verdik. Bugün de sizlerin talebi üzerine, beklentilerinize daha iyi şekilde cevap verebilmek amacıyla PARA Bilgi Teknolojileri çatısı altında birleşerek, kendimizi yenilemeye, geliştirmeye ve sizlerin memnuniyetini arttırmak için çalışmaya devam etmekteyiz.

Bu değişim ve gelişim sürecinin bir parçası olarak, 2006 yılında altyapı ve sunucu kalitemizi arttırmak amacıyla AMD 64Bit Dual Opteron Serisi sunucularla yeni yolculuğumuza başladık. Sonraki zaman diliminde de sizlere çok daha kaliteli servis hizmeti sağlayacak olan en yüksek performaslı ve kararlı sunucu sistemleri ile hizmet vermeye başladık. 2008 yılı başında ABD Internet omurgası üzerinde farklı bir lokasyondaki ikinci datacenter anlaşmamızı yaparak sizler için daha da büyüdük.

Yine 2008 yılı başında, PARA çatısı altında siz değerli müşterilerimize farklı hizmet standartlarıyla farklı servisler sunabilmek amacıyla Virtual Hosting hizmetimizi iki farklı Marka ve hizmet standardı ile yürütme kararı aldık.

Bildiğiniz gibi İnteraktif Hosting özellikle kurumsal kullanıcılar ve büyük işletmelere hizmet vermek üzere tasarlanmış, yüksek işletim maliyeti olan, optimum fiyatlarla hizmet veren, VIP hosting servisidir.

Arama Hosting ise özellikle bireysel kullanıcılara ve küçük işletmelere hizmet vermek üzere tasarlanmış, minimum işletim maliyetleri ve dolayısı ile olabildiğince ucuz fiyatlarla kullanıcılarına en hesaplı virtual hosting hizmetini vermeyi amaçlayan bir servistir.

Bizim başarımızın ardında sizlerin desteği ve ilgisi yer alıyor. Biz, bunun bilinciyle her geçen gün gelişen teknoloji ile beslenip büyüyerek sorunsuz ve hızlı bir hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Para Bilgi Teknolojileri olarak bize her zaman göstermiş olduğunuz destek ve samimi eleştirileriniz için sizlere teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla,

PARA Bilgi Teknolojileri Ltd.