• Welcome to Professional Consulting Agency

About Us

Consulting Agency for every Business

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  • Immigration consultant, Information technology consulting
  • Consultant pharmacist Creative consultant
  • Employment consultant Environmental consultant
  • Independent contractor, Permatemp
img
Web programlama uygulamalarını, üç ana yapı halinde ele alabiliriz.

Bu uygulama yapılarını kullanılarak, işletmeleri diğer işletmelerle, son kullanıcılarla ve veya çalışanlarıyla, etkin çalışmasını sağlama amacına uygun uygulamalar geliştirmekte ve bu sayede etkin çözümler sunulabilmekteyiz.

Günümüzde, çevrimiçi(online) alışveriş (B2C) ve işletmeler arası uygulamalar (B2B) başta olmak üzere, rezervasyon işlemlerine, basit üyelik takibi uygulamalarından kapsamlı stok ve sipariş takibi düzenlemelerine kadar tüm uygulamalar web üzerinden sunulabilmektedir. Web ortamında dinamik sayfalar hazırlamak için yazılı ve görsel içeriğin bir veritabanı üzerinde bulundurulması ve yönetilebilmesi gerekmektedir. Web sitelerinde veritabanı uygulamaları hem dinamik ve İnteraktif siteler oluşturmakta hem de programlanacak bir yönetim paneli ile çok kolay ve hızlı bir şekilde web üzerinde yayınlanan içeriğin güncellenmesine imkân tanımaktadır. Bu yapı özellikle sanal mağaza uygulamaları, online rezervasyon ve içerik yönetimi gerektiren uygulamalar için bir zorunluluktur.

Temelde Internet üzerinden mal veya hizmet alıp satmak anlamına gelen Elektronik Ticaret, Internet kullanımının getirdiği kolaylıklar nedeniyle gittikçe artan bir hızla yaygınlık kazanmaktadır.

Hazırlayacağımız size özel tasarlanmış ve programlanmış siteniz ile ürün ve hizmetlerinizi bireylere veya şirketlere ulaştırıp ticaret hacminizi rahatlıkla büyütebilirsiniz.

Mevcut web programlama çözümlerimizde kullandığımız tamamı özgün programlarımız olan standartlaştırdığımız bileşenlerden önemli gördüklerimiz aşağıda listelenmiştir.

İnternet çözümleri konusunda çekinmeden bizi arayın, ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim, çözümü birlikte oluşturalım. Teknolojiyi kullanarak, iş ihtiyaçlarınıza uygun, size katma değer üretecek bir sistem kurgulayıp hayata geçirelim.