• Welcome to Professional Consulting Agency

About Us

Consulting Agency for every Business

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  • Immigration consultant, Information technology consulting
  • Consultant pharmacist Creative consultant
  • Employment consultant Environmental consultant
  • Independent contractor, Permatemp
img
ALAN ADI TESCİL HİZMETİ
Şirketinizle aynı ismi taşıyan yerli veya uluslar arası firmalar olabilir. İsim tescillerinde ilk gelen alır prensibi vardır. Alan adınızı aynı isimde bulunan diğer firmalara kaptırmayın, önce siz alın. Para Bilgi Teknolojileri sizin için hem Türkiye'de hem yurtdışında sizin adınıza alan adı tescilinizi yapmaktadır. Uluslararası çalışan şirketler için sadece com.tr alan adı yeterli değildir. Rekabet gücünüzü arttırmak uluslararası piyasalarda da varlığınızı hissettirmek için .com uzantılı alan adı tescili yaptırmalısınız.

WEB BARINDIRMA SERVİSLERİMİZ
Globalleşme süreci, Internet'in sayesinde hız kazanmış ve günümüzde dünya Mega Köy haline gelmiştir. Kuruluşunuzun web sayfalarına sadece Türkiye'den değil dünyanın dört bir yanından ziyaretler olacaktır. web   barındırma   hizmeti   verecek   olan kuruluşun
seçimi bu nedenle büyük önem taşımaktadır.

SÜREKLİLİK
Sunucularımız, kararlılığı daha önceden ispatlanmış servis yazılımlarıyla, Linux altyapısını kullanarak çalışmaktadır. Servisimiz 8 farklı network sağlayıcısından hizmet almaktadır. Bu nedenle %99,9 süreklilik ile yapıda çalışmaktadır.

HIZ
Para Bilgi Teknolojileri 8 farklı netvvork sağlayıcısından almış olduğu toplam 220 Gbps hızlı altyapı ile, global internet omurgasına ve dolayısı ile Türkiye Internet omurgasına yüksek hızlarla bağlanmaktadır.

MÜŞTERİ DESTEĞİ / KONTROL PANELİ
PARA, özel kontrol paneli aracılığı ile müşterilerine düzenli destek hizmeti sunmaktadır. Türkçe Kontrol Paneli ile, hosting servisleri ile ilgili sunucu ayarlarını çok kolay şekilde kendiniz yapabilirsiniz. İşte Kontrol Paneli'nin size sunduğu imkânlardan bazıları: